Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Pojke på häst, signerad och daterad Einar Forseth 1916, krita på papper, 46x36 cm, oramad, Påskrift (replik NM?)
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Uppklistrad på pappannå

287809

2015-01-20