Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 9/290, färglitografi, 40x57 cm

287813

2015-01-18