Peter Dahl litografi
2015-01-18
287813
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, 9/290, färglitografi, 40x57 cm