Mona Huss-Walin litografi

Mona Huss-Walin litografi
Mona Huss-Walin litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HUSS-WALIN, Mona, (f.1944), "Luftutkik", singerad och daterad 1987, färglitografi, 222/450, 49x55 cm

287816

2015-01-18