Anna Rosenbäck oljemålning

Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning
Anna Rosenbäck oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "Marilyn Monroe", signerad a tergo 2008, monogramsignerad, olja på duk, 46x56 cm

287826

2015-01-19