Einar Forseth
2015-01-20
287827
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FORSETH, Einar (1892-1982): Skiss: "Uppståndelsen", signerad E Fo, 1940-tal, olja på pannå, 80x64 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Ytslitage