Anna Rosenbäck acryl
2015-01-19
287829
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROSENBÄCK, Anna (född 1969): "Kate-Party girl", signerad och daterad Anna Rosenbäck -14, acryl på duk, 100x100 cm