Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Studie till S:t Nikolai kyrka, Halmstad, signerad och daterad Einar Forseth Fragment 1970, blandteknik på kartong, 111x55 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skev, ytskador

287831

2015-01-20