Lindorm Liljefors oljemålning

Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning
Lindorm Liljefors oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Landskap med älg och jämthund, signerad och daterad Lindorm -63, olja på duk, 53x64 cm

Dukskador

287835

2015-01-19