Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOOPENDAHL, Mosse (1901-1948): Älg i skymningslandskap, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, 60x90 cm

Färgbortfall

287839

2015-01-19