Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAVN, Johannes (1922-1991): Rödbenor i Härjedalen, signerad och daterad J. Ravn 63, olja på duk, 66x81 cm

287844

2015-01-19