Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAVN, Johannes (1922-1991): Rödbenor i Härjedalen, signerad och daterad J. Ravn 63, olja på duk, 66x81 cm
287844
2015-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här