Eric H Olson Optochromi
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OLSON, Eric H (1909-1996): Optochromi, signerad och daterad Eric H. Olson Optochromi DB -78, två glas med polariserande och dubbelbrytande filter, bottenplatta i svart plexi, höjd 32 cm
287851
2015-01-19