Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅL, Sven Palmqvist, Orrefors, Ravenna, dekor av kvadrater i blått mot rostrött, signerad ORREFORS Ravenna Nr 6932 Sven Palmqvist, höjd 11, längd 23 cm
Kant med repor samt små nagg
287852
2015-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här