Skål Ravenna Sven Palmqvist för Orrefors

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅL, Sven Palmqvist, Orrefors, Ravenna, dekor av kvadrater i blått mot rostrött, signerad ORREFORS Ravenna Nr 6932 Sven Palmqvist, höjd 11, längd 23 cm

Kant med repor samt små nagg

287852

2015-01-19