Göthe Nyman-Egbert teckning

Göthe Nyman-Egbert teckning
Göthe Nyman-Egbert teckning
Göthe Nyman-Egbert teckning
Göthe Nyman-Egbert teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Rädsla, 1920-tal, monogramsignerad NE, teckning/blandteknik, 31x33 cm, oramad

287866

2015-01-19