Göthe NYMAN-EGBERT

Göthe NYMAN-EGBERT
Göthe NYMAN-EGBERT
Göthe NYMAN-EGBERT
Göthe NYMAN-EGBERT

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NYMAN-EGBERT, Göthe (1879-1957): Prostituerade, Paris, monogramsignerad NE, blandteknik, 30x33 cm, oramad

Skador i marginalen

287873

2015-01-20