Einar Forseth Haga Stockholm

Einar Forseth Haga Stockholm
Einar Forseth Haga Stockholm
Einar Forseth Haga Stockholm
Einar Forseth Haga Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Haga romantik" - studie för Restaurant Metropol 1925, signerad, akvarell/krita, 27,5x53 cm,
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

Skador

287879

2015-01-20