Axel Einar Hjorth "Typenko" NK 1932
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORD, Axel Einar Hjorth, "Typenko", Nordiska Kompaniet 1932, skivan i jakaranda, ben i svärtad björk, skyltmärkt NK R 36752 - C 12335, höjd 65, 89x50 cm
Slitage, skivan med krackelering
287895
2015-01-19