Axel Einar Hjorth "Typenko" NK 1932

Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, Axel Einar Hjorth, "Typenko", Nordiska Kompaniet 1932, skivan i jakaranda, ben i svärtad björk, skyltmärkt NK R 36752 - C 12335, höjd 65, 89x50 cm

Slitage, skivan med krackelering

287895

2015-01-19