Karmstolar valnöt

Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt
Karmstolar valnöt

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 5 st., 1900-talets andra hälft, valnöt, grön läderklädsel, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage

287903

2015-01-22