Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARMSTOLAR, 5 st., 1900-talets andra hälft, valnöt, grön läderklädsel, sitthöjd 48 cm
Bruksslitage
287903
2015-01-22
Gör en kostnadsfri värdering här