Einar Forseth
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Axel Fridell, Paris 1934", signerad och daterad Einar Forseth 7/2 1934, blyerts på papper, 27,5x35,5 cm
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
Skador, lagning
287904
2015-01-21