Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
JON-AND, John (1889-1941): "På scen VI", stämpelsignerad Jon And, akvarell, 22x32 cm
287907
2015-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här