John Jon And På scen

John Jon And På scen
John Jon And På scen
John Jon And På scen
John Jon And På scen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

JON-AND, John (1889-1941): "På scen VI", stämpelsignerad Jon And, akvarell, 22x32 cm

287907

2015-01-19