Konsolbord empire

Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire
Konsolbord empire

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KONSOLBORD, empire, marmorerat och förgyllt, lyrfot, höjd 86, 76x37 cm

Renoverat, kompletterat, skador

287908

2015-01-19