Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORDSTRÖM, Reuben (1886-1919): Stående modell, signerad Reuben Nordström, påskrift 1914, blyerts på papper, 65x44 cm
Skador
287915
2015-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här