Reuben Nordström blyerts

Reuben Nordström blyerts
Reuben Nordström blyerts
Reuben Nordström blyerts
Reuben Nordström blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDSTRÖM, Reuben (1886-1919): Stående modell, signerad Reuben Nordström, påskrift 1914, blyerts på papper, 65x44 cm

Skador

287915

2015-01-20