Einar Forseth
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): "Axel Fridell, Paris 1934", signerad och daterad Einar Forseth 1934, blyerts på papper, 26x20 cm, oramad, signatur under passepartout
Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"
287920
2015-01-20