Kista barocktyp

Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp
Kista barocktyp

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KISTA, 1700/1800-tal, ek, rikt dekorerade järnbeslag, höjd 82, 117x62 cm

Zustandsbeschreibung

Sprickor, skador, nyckel saknas/kistan låst

287935

2015-01-19