Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
KISTA, 1700/1800-tal, ek, rikt dekorerade järnbeslag, höjd 82, 117x62 cm
Zustandsbeschreibung
Sprickor, skador, nyckel saknas/kistan låst
287935
2015-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner