Bing ånglok spår 1
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEBRÜDER BING ÅNGLOK, spår 1, 1910-20-tal, urverksdrivet ånglok med tender, lackerad plåt i svart med detaljer i röttt och guld, total längd ca 48 cm
Ej funktionstestad, lack och plåtskador, detaljer kan saknas
287960
2015-02-28