Bing ånglok spår 1

Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1
Bing ånglok spår 1

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEBRÜDER BING ÅNGLOK, spår 1, 1910-20-tal, urverksdrivet ånglok med tender, lackerad plåt i svart med detaljer i röttt och guld, total längd ca 48 cm

Ej funktionstestad, lack och plåtskador, detaljer kan saknas

287960

2015-02-28