Diamond Chair Bertoia

Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia
Diamond Chair Bertoia

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJ, H Bertoia, "Diamond Chair", 1950-tal, svartlackerad ståltråd, röd tygklädsel

Smärre bruksslitage

287963

2015-01-19