Eric H Olson färglitografi
2015-01-19
287969
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSON, Eric H (1909-1995): Komposition, signerad Eric H. Olson, HC, färglitografi, 47x56 cm