Fartygsmodell
Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FARTYGSMODELL, brittiska havsbogseraren "Warlord" från Hull, 1900-talets senare del, med ångmaskin, bemålad i brunt, svart och rött, l. ö. a. 88 cm, försedd med radiostyrning
renoverad, smärre skador
287971
2015-01-19