Fartygsmodell

Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell
Fartygsmodell

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FARTYGSMODELL, brittiska havsbogseraren "Warlord" från Hull, 1900-talets senare del, med ångmaskin, bemålad i brunt, svart och rött, l. ö. a. 88 cm, försedd med radiostyrning

renoverad, smärre skador

287971

2015-01-19