Skulptur Bertil Vallien för Kosta Boda

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad KODSTA BODA B. Vallien, EDITION 939002 33/50, medföljande svart träsockel, höjd 32 cm, med sockel 37 cm

Obetydligt nagg

287972

2015-01-19