Jep tågset spår o
Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
JEP TÅGSET, spår O, 1940-50-tal, 2 st, Eldrivet brunt ånglok med tender samt blå/grå passagerarvagn. Eldrivet svart lok med tender, 3 st passagerarvagnar,
Zustandsbeschreibung
Ej funktionstestad, smärre skador
287975
2015-02-28