Olle Nordberg oljemålning
2015-01-20
287981
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Lekande barn, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 65x54 cm