Sjömanskista

Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SJÖMANSKISTA, 1800-talets senare del, blåmålad, höjd 42, 90x42 cm

Slitage, nyckel saknas

287986

2015-01-19