Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRÖTSKÅL, flitntgods, 1900-talets första hälft, Göteborg, med dekor av tomtar, diameter 23 cm
Krackeleringar
287996
2015-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här