Carsten Regild oljemålning

Carsten Regild oljemålning
Carsten Regild oljemålning
Carsten Regild oljemålning
Carsten Regild oljemålning
Carsten Regild oljemålning
Carsten Regild oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REGILD, Carsten (1941-1992): Komposition med fluga, signerad och daterad C Regild -87, olja på duk, ca 35x27 cm

287999

2015-01-20