Viking Svensson oljemålning

Viking Svensson oljemålning
Viking Svensson oljemålning
Viking Svensson oljemålning
Viking Svensson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Viking (samtida): Komposition, ramen märkt Viking Svensson -48, olja på duk, ca 24,5x32 cm

Duklagning

288001

2015-01-20