Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BREVPRESS, FIGURIN, 1900-tal, konstmassa resp brons, i form av gris på bok resp tjur, längd ca 6-8,5 cm
Brevpressen med smärre skador
288019
2015-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här