Brevpress figurin

Brevpress figurin
Brevpress figurin
Brevpress figurin
Brevpress figurin
Brevpress figurin
Brevpress figurin
Brevpress figurin
Brevpress figurin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVPRESS, FIGURIN, 1900-tal, konstmassa resp brons, i form av gris på bok resp tjur, längd ca 6-8,5 cm

Brevpressen med smärre skador

288019

2015-01-20