Vladimir Velickovic färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): Komposition, "Trois états du sant", signerad och daterad Velikovic 1975, 52/100, färglitografi, ca 71x101 cm

288023

2015-01-20