Dosa 1800-tal

Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal
Dosa 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, 1800-tal, lackerad papier maché, polykromt bemålat lock av kvinna med rovfågel, ca 8x5 cm

Slitage

288033

2015-01-20