Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, 1800-tal, lackerad papier maché, polykromt bemålat lock av kvinna med rovfågel, ca 8x5 cm
Slitage
288033
2015-01-20
Gör en kostnadsfri värdering här