Bordslampa Fog & Morup

Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup
Bordslampa Fog & Morup

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Fog & Morup, svartlackerad, 1960/70-tal, höjd 40 cm

Slitage

288034

2015-01-20