Einar Forseth Falske Millionären

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Filminspelning av Millionären med Zara Leander och Fridolf Rhudin", signerad och daterad Fo Råsunda 1932, tusch/krita, 24x20 cm, oramad, Säljes till förmån för "Irma och Einar Forseths Kulturfond 1972"

288065

2015-01-21