Armring ring halsband och halsring i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMRING, silver, stämplar Alton, 1967, stämpelsignatur pege, RING med bergkristall, silver, 1992, storlek ca 18,5 mm (justerbar storlek), HALSBAND, silver, innefattad sten i hänget, längd ca 55 cm, HALSRING, silver, geometrisk dekor, diameter ca 11,5 cm

Bruksslitage

288066

2015-01-20