Sovrumsmöbel 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOVRUMSMÖBEL, 6 dlr, fanérat i björk, 1900-talets första hälft, bestående av 2 nattduksbord, 2 stolar, taburett, toalettbord, nattduksbordens mått höjd 72, 37x32, toalettbordets mått höjd 170, 127x57 cm

Fanérskador, ytskador, sprickor, fläckar. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen.

288077

2015-01-21