Silverpokal

Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal
Silverpokal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POKAL, silver, Axelson, 1800-talets senare del, dekor i form av delfin samt godronnering och bladstav, förgylld, insida, höjd 28 cm, vikt ca 450 g

Gravyr

288092

2015-01-21