Lenke Rothman

Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman
Lenke Rothman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROTHMAN, Lenke (född 1929): Komposition, blandteknik, signerad och daterad 1964, numrerad XXV, bildytans mått 32x23 cm

288096

2015-01-21