Aarne Ulappa oljemålning
Valmis
2015-01-21
288102
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ULAPPA, Aarne (1896-1934), Bymotiv-Firenze, signerad och daterad 1925, olja på pappannå, 52x40 cm