Lars Kemner oljemålning

Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning
Lars Kemner oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

KEMNER, Lars (1919-2007): Stilleben med stol och bord, signerad L Kemner, olja på duk, 60x73 cm
Utställd 1999 på galleri Händer

288103

2015-01-21