Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
KEMNER, Lars (1919-2007): Stilleben med stol och bord, signerad L Kemner, olja på duk, 60x73 cm
Utställd 1999 på galleri Händer
288103
2015-01-21