Erna Langlet oljemålning

Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning
Erna Langlet oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LANGLET, Erna (född 1933): "Spinalonga", signerad och daterad Erna Langlet -80, olja på duk, 92x88 cm
Galleri Ahlner 1983

288106

2015-01-21