Sumiko Kiyohara akvareller

Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller
Sumiko Kiyohara akvareller

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KIYOHARA, Sumiko, (f.1951) (2), utan titel, akvarellcollage, signerade Sumiko och en daterad -09, 25x25 resp 22x25

Pappersskador

288107

2015-01-21