Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KIYOHARA, Sumiko, (f.1951) (2), utan titel, akvarellcollage, signerade Sumiko och en daterad -09, 25x25 resp 22x25
Pappersskador
288107
2015-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här