Silverstop barockstil

Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil
Silverstop barockstil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOP, silver, barockstil, K Anderson, Stockholm 1900-talets början, ornamenterad dekor, invändigt förgylld, kulfötter, vikt ca 995 g

Slitage, gravyr

288116

2015-01-21